HlavníPivovarRestauraceJídelní lístekHotelMuzeumGaleriePivní exkurzeKontaktyAkceNovinkyKniha hostů

Dům postavený na konci 19. století byl rekonstruován před 10 lety a na současné úrovni komfortu si zachovává kouzlo a barvu interiéru staré Prahy.

Poloha hotelu je vhodná pro turisty. 15-20 minut pěšky do centra města, a 10 do Staroměstské náměstí s proslulou radnicí a Orlojem.

Tramvají nebo autobusem do Václavského náměstí nebo stanice metra "Florenc" jsou 2-3 zastávky. Vybavení pokojů plně vyhovuje standardu tří hvězd. Každý pokoj má mini-bar, trezor, telefon, TV, vysoušečem vlasů, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu ve vstupní hale a restauraci. Snídaně formou "švédský stůl" podává se v hotelové restauraci 7,30 - 9,30. Zbytek je restaurace otevřena pro veřejnost do 23.00.

V naší restauraci s pivovarem Victor hosté si mohou vychutnat jídla tradiční a staré české kuchyně, a také hosté mohou seznámit s procesem výroby piva a ochutnat několik druhů čerstvě připraveného českého piva, navštívit muzeum s výstavou která se věnuje historii pivovarnictví ve světě a v České republice, dozvědět se o nejznámějších druzích Českého piva a jemnosti jejich použití.Copyright 2023 © | sitemap | info@pivovarvictor.cz, skype: hotelvictor, +420 739 054 329, 222 781 291